Doświadczenie w zakresie systemów izolacji technicznych

Flaga Skamol

Skamol to światowy lider w dziedzinie opracowywania, produkcji i dostaw wysokoefektywnych systemów izolacji powszechnie wykorzystywanych w różnych branżach na całym świecie.

Skamol został założony w Danii w 1912 roku w celu wykorzystania lokalnych złóż unikalnej ziemi okrzemkowej zwanej molerem. Od tego czasu firma stała się wiodącym, globalnym dostawcą technicznych systemów izolacyjnych do zastosowań przemysłowych i budowlanych. Oprócz zastosowania molera (ziemia okrzemkowa) rozszerzyliśmy naszą ofertę o wermikulit i krzemian wapnia.

Jako nowoczesna firma na pierwszym miejscu stawiamy na badania i rozwój systemów oraz nowych technik i technologii. Produkcja w naszych zakładach w Danii, Rosji i Polsce jest utrzymywana na najwyższym poziomie, aby zapewnić stałą wysoką jakość produktów - cechę, która jest kluczowa dla naszych klientów.

Skamol Polska to nowoczesny zakład produkujący płyty do zabudowy kominków o szczególnych właściwościach ogniotrwałych, oraz płyty izolujące od wilgoci.

Wierzymy w wartość bliskiej współpracy i dialogu. Słuchając uważnie konkretnych zapytań klientów i ogólnych wymagań rynku, ulepszamy i modyfikujemy istniejące systemy, jak również wdrażamy nowe innowacyjne rozwiązania izolacyjne.

SkamoEnclosure to systemy służące do zabudowy kominkowej zapewniający doskonałą izolację termiczną przy jednoczesnej łatwości obróbki i montażu. Parametry wytrzymałościowe płyt pozwalają na stworzenie instalacji bez konieczności budowania stelaży wsporczych. Nasze produkty to połączenie długoletnich badan i wiedzy z zapotrzebowaniem na technologie łatwe w obróbce i montażu jakimi są płyty Skamol.

Produkcja płyt izolacyjnych

Oprócz nowoczesnej i zaawansowanej produkcji Skamol zapewnia także opiekę wykwalifikowanych pracowników, posiadających obszerną wiedzę na temat oferowanych systemów. Zapewniamy doradztwo techniczne swoim klientom i partnerom biznesowym.

Zapraszamy do kontaktu